Uudised
Lõbusad advendihommikud Lisatud 01.12.2016
Detsembrikuu jooksul sisustavad rühmade õpetajad kogu maja lastele saalis jõuluteemalisi kogunemisi, kus lapsed vaatavad lavastusi, kuulavad muinasjutte ja laulavad koos. Esimene advendihommik toimus 1.detsembril. Kaisukaru meeskond esitas toreda etenduse "Rebasepoeg otsib sõpra". Etendus õpetas, et sõpradeta on kurb, aga koos on tore mängida ja lõbusalt aega veeta. 2...
Täname heategijaid! Lisatud 01.12.2016
Täname kõiki lapsevanemaid ja töötajaid, kes osalesid projektis MÄRKA JA AITA ning päkapiku perepäeval. Lastesõim Päkapikk annetas etenduse "Metsas kasvab kuuseke" tulu 97 eurot programmile "Märka ja aita".
Tallinna lasteaiad said linnalt kingituseks lindude söögimajad Lisatud 28.11.2016
Õues õppimine kasvatab lastes õpihuvi ja arendab hoolivat suhtumist keskkonda. Seda arvestades kinkis Tallinn oma lasteaedadele lindude söögimajad, mille abilinnapea Mihhail Kõlvart andis üle 28. novembril. Õuesõppele pööratakse Tallinna lasteaedades Mihhail Kõlvarti sõnul järjest rohkem tähelepanu. „On väga oluline õpetada lapsi mõistma ja märkama enda ja teiste tege...
Isadepäev Lisatud 07.11.2016
Head isad ja vanaisad!. Olete oodatud lastesõime isadepäeva tähistama: 8. novembril kell 16.00 Kaisukarus, 16.30 Pesamunas ning. 9. novembril kell 16.15 Hellikus ja 16.30 Õnneseenes. Toredat isadepäeva!
Täname lapsevanemaid! Lisatud 18.10.2016
Suur tänu Kaisukaru rühma tublidele lapsevanematele Kairit Sildrele, Käty Veskile, Ramo Hallikule, Jana Tšurkinale, Karin Marleyle, Helena Kaljuveele ja Ragne Postile, kes aitasid kaasa vahvate, lapsesõbralikke seinamaalingute valmimisele!