Uudised
Etendus "Kuidas loomad talveks valmistuvad?" Lisatud 02.12.2022
28. novembril toimus muusikasaalis etendus "Kuidas loomad talveks valmistuvad?". Etenduse viisid läbi meie endi rühmaõpetajad koos muusikaõpetajaga. Lapsed olid väga hoolsad vaatajad ning usinad kaasalauljad.
Valgus kõnnib Lastesõimes Päkapikk⭐️ Lisatud 25.11.2022
Valgusekuu raames kujutasime aeda õueküünaldest tähe. Pimeduse saabudes oli see väga efektne ning paljud lapsevanemad jäid koos lastega õhtul veel uudistama ja pildistama.   
Põhja-Tallinna lasteasutuste projekt "Küünlaümbriste jaht" Lisatud 23.11.2022
Head lapsevanemad. Alustame Põhja-Tallinna lasteaedade keskkonnaalase projektiga "Küünlaümbriste jaht 2022/2023", millega aitame muuta Eesti keskkonnasõbralikumaks. Projekt toimub koostöös Kuusakoskiga ning saadud tulu annetatakse heategevuseks. Eesmärk on kokku koguda võimalikult palju põletatud teeküünalde alumiiniumümbriseid, et vältida nende sattumist looduskeskko...
Üllatus isale Lisatud 21.11.2022
Helliku rühm lastsõimest Päkapikk, kinkis isadele oma "Mammula" nimelisest õppeaiast kasvatatud,korjatud ja kuivatatud melissist,piparmündist ning saialilledest valminud teekotikesed. Isadepäeva kingitus: "Rahustav tee isale" ☕️.
Kaunis küünlaümbris valgusekuuks Lisatud 18.11.2022
Et pimedusse natuke sära tuua, meisterdasid Pesamuna rühma lapsed küünlaümbrise. Tegevus pakkus palju elevust, samuti ka tulemus. Lapsed olid oma tööga väga rahul.