Uudised
"Väike päkapikk sügiseses looduses" Lisatud 26.10.2020
Lastesõime koridoris on avatud sügisnäitus  "Väike Päkapikk sügiseses looduses". Täname kõiki lapsevanemaid aktiivse osavõtu ja vahvate fotode eest!
Sügispidu lastesõimes Lisatud 06.10.2020
Päkapiku lastesõime pere tervitas saabunud sügist lõbusa sügispeoga õuealal. Kõlasid pillilood, mängiti sügiseteemalisi laulumänge ja lauldi õpitud laule lehekesest,vihmast ja tuulepoistest. Seejärel oli lõbus langevaid lehti korjata ja õhku visata.
Head õpetajate päeva! Lisatud 05.10.2020
Muusikapäev Lastesõimes Päkapikk Lisatud 01.10.2020
1. oktoobril tähistasime lastesõimes rahvusvahelist muusikapäeva. Muusika on kõikjal meie ümber. Et seda muusikat märgata, on tähtis osata kuulata.Ka meie väikesed päkapikud kuulasid täna erinevate pillide helisid ja kõla. Koos tantsiti ja lauldi lõbusaid laule ning laulumänge. Lauludele saateks mängiti ühises orkestris nii kehapillidel kui rütmipillidel.
2020. aasta juuni haridustegu Lisatud 21.09.2020
2020. aasta juunikuu haridustegu. Tallinna Haridusameti poolt tõsteti esile: Keskkonnalane ühisprojekt (Kalamaja Lasteaed, Lastesõim Päkapikk, Kolde Lasteaed, Lasteaed Kelluke, Lasteaed Ojake, Pelguranna Lasteaed, Tallinna Kelmiküla Lasteaed). Küünlaümbriste ja vanade patareide jahis Põhja-Tallinnas osales juba 7 lasteasutust. Kokku koguti ühiselt küünlaümbriseid  24 ...