Uudised
Kollektiivpuhkus Lisatud 31.01.2024
Lp. Lapsevanem. Lastesõim Päkapikk on kollektiivpuhkuseks suletud 1. juulist - 31. juulini 2024. Asenduslasteaeda koha saamiseks esitage taotlus lastesõime direktorile hiljemalt 18. veebruariks 2024. pakapikk@pakapikk.edu.ee . Asenduslasteaia taotleja saab arve terve kollektiivpuhkuse perioodi eest.
Lego päev Lisatud 23.01.2024
Lastesõime Päkapikk Kaisukaru rühma lapsed tähistasid jaanuari lõpus rahvusvahelist lego päeva. Lapsed ehitasid erinevatest klotsidest torne ja maju, sorteerisid klotse värvide ja suuruste järgi ning avastasid, kuidas saab klotside ja värvidega põnevaid pilte luua. Kõige rohkem harjutasid aga sõbraga arvestamist ja koostööd.
Keeleränne Lisatud 15.01.2024
Hommikuringis tutvusid Kaisukaru rühma lapsed õpetaja Tatianaga Sitsi lasteaiast, kes praktiseerib meie juures 8 nädalat eesti keelt. Tatiana mentoriks on Triinu..
Robootikavahendid Lisatud 01.01.2024
Lastesõime lapsed tutvusid uute robootikavahenditega. Koos ehitati rongitee ning jälgiti rongi liikumist. Õpetajad kasutavad erinevaid robootika õppevahendeid uute mõistete õppimiseks ja kordamiseks.Uuriti koos uut robootikavahendit tigu Qobo. Lapsed olid uuest õppevahendist väga huvitatud.