Uudised
Ülemaailmne Maa päev Lisatud 24.04.2023
Aprill on kliimakuu ning 22. aprillil tähistati ülemaailmselt Maa päeva. Pesamuna rühma lapsed õppisid, et meie planeet Maa on ümmargune ning seda tuleb hoida. Lapsed tegid Maa päeva snäkki- digestive küpsis, toorjuust, mustikad ning viinamarjad. Lõpptulemus maitses kõigile väga!.
Aprill on kliimakuu Lisatud 21.04.2023
Kaisukaru lapsed meisterdasid ilmavaatluse mängu, mille abil saavad nad edaspidi igapäevaselt ilma vaadelda.
Põhja-Tallinna laste loomingufestival "Kevad on käes" Lisatud 13.04.2023
13. aprillil 2023 toimus juba kümnendat korda Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival "KEVAD ON KÄES". Meie lastesõime esindasid Peamuna ja Õnneseene rühma lapsed. Täname tublisid esinejaid ja nende juhendajaid. Kauni ning meeliköitva etteaste eest pälviti tänukirjad, kommid ning vahva lauamäng..   . 10. Põhja-Tallinna lasteaedade laste loomingu festival „...
Märka ja Aita! Lisatud 12.04.2023
Lastesõime õpetajate poolt lavastatud heategevuslike etendustega kogusime 205 eurot. Piletitulu annetasime heategevusprogrammile "Märka ja aita!" .
Lõimumisprojekt lasteaiaga Naeratus Lisatud 12.04.2023
Lastesõime lapsed kinkisid meie sõpruslasteaiale Naeratus lasteraamatuid nii eesti keele õppimiseks kui ka uute teadmiste omandamiseks. Naeratuse lasteaia lapsed olid kingituse üle väga rõõmsad ja asusid raamatuid koheselt uurima.