Uudised
Muinasjutuhommik Lisatud 22.04.2019
16.aprillil vaatasid lastesõime lapsed õpetajate lavastatud õpetlikku etendust   "Muna".
Tibud ja jänkud Lisatud 22.04.2019
18.aprillil tantsisid saalis lõbusad jänkud ja tibud - tähistasime saabuvaid kevadpühi. Rühmades värviti, koksiti ja söödi mune.
Põhja-Tallinna laste festival "Kevad on käes" Lisatud 03.04.2019
12. aprillil kell 17.00 toimus VII Põhja-Tallinna laste loomingu festival „Kevad on käes“ Vene Kultuurikeskuses, kus esinesid ka meie lastesõime lapsed: Karl Kevin, Saskia, Lenna, Kaspar, Nika, Gelise, Isabella ja Amanda. Suur tänu tublidele esinejatele!.
Kevadkülvi hooaeg algas Lisatud 28.03.2019
Pesamunad panid juba seemned mulda. Rühmatoa aknalaual said sooja koha kasvamiseks maitsetaimed. Külvitöö käigus uuriti missugune on muld, lapsed imestasid, kui pisikesed on seemned, saime teada, et taimed vajavad kasvamiseks vett. Järgnevate nädalate vältel jälgime taimede kasvu, kastame. Varsti saame saame tunda erinevaid maitseid.
Muinasjutunädal lastesõimes Lisatud 28.03.2019
Märtsikuu on teatrikuu, raamatukuu ja emakeelepäeva kuu. Lapsed uurisid koos õpetajaga põnevaid ja värvilisi pildiraamatuid, õppisid raamatuid hoidma, otsisid muinasjuturaamatutest tuttavaid tegelasi, kuulasid õpetlikke jutukesi ning  vaatasid tahvli-, laua- ja nukuteatri lavastusi. Vahenditeks olid käpik- ja näpunukud, laua- ja tahvliteatri vahendid.