Uudised
Lapsed küpsetavad lastesõimes piparkooke Lisatud 14.12.2021
Jõuluootuses küpsetasime lastega piparkooke. Lapsed olid väga tublid. Iga laps ootas kannatlikult oma järge, et vormidest soovitud kujundeid lõigata. Piparkoogid kaunistasime rõõmsavärviliste glasuuridega. Valmis piparkoogid olid suus sulavad ja väga maitsvad.
Valgusfestival lastesõimes Lisatud 13.12.2021
Lastesõim Päkapikk osales Lasteaed Mesipuu poolt korraldatud Põhja-Tallinna lasteasutuste valgusfestivalil. Õhtuhämaruses askeldavad pisikesed lastesõime päkapikud, luues taskulampide ja helendavate esemete abil erinevaid valgusfiguure  ja imetlevad säravaid tulesid.
Liikluskasvatuse projektõpe Lisatud 03.12.2021
Novembris keskendusime põhjalikumalt liikluskasvatusele. Lapsed said teada,  et helkur on  pimedas liikumiseks väga oluline.  Helkurit tutvustas lastele Persona Dolls nukk Otto. Koos õpetajaga tehti  taskulambiga katset, et näha kuidas helkur pimedas helendab. Tänu lapsevanematele on meil hoovis vahva helkuripõõsas, kus lapsed käivad uudistamas erinevaid helkureid. Pr...
Sügispidu lastesõimes Lisatud 01.11.2021
Lastesõime lapsed  tähistasid imelist sügist käpiknukkude etendusega "Jänku sünnipäev”. Vahva peo lõpetasime laulude ja tantsudega. Kava: Etendus “Jänku sünnipäev” (teema: tervislik toitumine). Laul “Sügis saabus”. Tants lehekestega “Lehekene kollane”. Orkester “Õunake” (kõrinad). Mäng vihmavarjuga “Päike ja vihm”
Päkapikk õpib liiklema Lisatud 25.10.2021
Ka meie lastesõim sai tänu Tallinna linnale õuele uhiuue liiklusraja. Liiklusrajal on keerulisi kurve, looklevaid teid, ülekäiguradu ja olulisi liiklusmärke. Liiklusrada võimaldab anda väikelastele praktilisi teadmisi, oskusi ja kinnistada harjumusi ohutult liiklemiseks. Tänu liiklusrajale on liiklusega sõbraks saamine palju huvitavam ja võimalusterohkem. Lapsed on v...