Uudised
November on valgusekuu Lisatud 16.11.2022
Valgusekuu raames said lõuna ajal magamistoas kokku Kaisukaru ja Pesamuna rühma lapsed. Taskulambi abil tehti esmakordselt varjukino. Teemaks olid metsloomad. Lapsed olid üliõnnelikud ja nautisid seda väga. .
Innovaatiline linnumaja Lisatud 28.10.2022
Külm aeg on lähenemas ning innovatsioonikuu raames meisterdasime legodest uudseima linnumaja, kus kõik said oma osa anda. Lapsed ronisid õhinal mööda evakuatsioonitreppi, et see kenasti rühma akna taha paigaldada.  
Oktoober on innovatsioonikuu Lisatud 26.10.2022
Sügisnäitus "Koduloomad aasal". Kaisukaru rühma lapsed meisterdasid koos oma emade ja isadega koduloomade teema raames lastesõime sügisnäitusele väga põnevad loomad. Kasutati nii kõrvitasid, kastanimune, tammetõrusid, õunu, suvikõrvitsaid, kartuleid, puulehti, -oksi kui ka lillkapsast. Rühmas meisterdasid lapsed kõikidele loomadele suured aedikud ning ühiselt pandi ne...
Õnnelikud õppijad õpetajate päeva tähistamas Lisatud 07.10.2022
Traditsiooniliselt külastavad sel tähtpäeval lastesõime Päkapikk Pelgulinna Gümnaasiumi gümnasistid. Sel korral oli lastesõimes kaheksa toredat noort lastega tutvumas, nendega õues lõbusalt aega veetmas, huvitavaid mänge mägimas ja rühmas koos kunsti tegemas. Vaatamata lühikesele koosveedetud ajale, said suured ja väikesed kiiresti omavahel sõpradeks..
September on liikuvuse kuu Lisatud 05.09.2022
Septembrikuu fookuses on liikumisaktiivsuse suurendamine ning turvalise liikluskultuuri edendamine (ohutu lasteaia- ja koolitee). Rattaga või jalgsi lastesõime, lasteaeda ja kooli! Õuesõppe korraldamine lastesõimes, lasteaias, koolis, Tallinna linna parkides, mere ääres ning rohealadel. 22. septembril tähistame Autovaba päeva.