Uudised
Lasteaedade töökorraldus Lisatud 12.05.2020
Soovitused COVID-19 jt viirushaiguste ennetamiseks. 1. Laste vastuvõtt.  Lasteaeda võetakse vaid terveid lapsi. Lapsi, kelle vanematel või lähikontaktsetel on tuvastatud COVID-19 haigus ei tohi lasteaeda tuua.  Lapsi võetakse vastu õues, halva ilma korral välisuksel või eeskojas. Vanematega suhtlemisel järgitakse võimalusel 2+2 nõuet.  Kõiki lapse kraaditakse konta...
Lastesõime mänguväljaku välipesu Lisatud 11.05.2020
Täna toimus lastesõime mänguväljaku välipesu survepesuriga, mille jaoks vahendid muretses ning teostas Pesamuna õpetaja Gare. Suur tänu Gare!
Lepatriinud said uue kuue Lisatud 04.05.2020
Suut tänu õpetaja Birgitile Õnneseene rühmast, tänu kellele said lastesõime lepatriinud endale uued läikivad kuued!.
Kohatasu vabastus kehtib maikuu lõpuni! Lisatud 01.05.2020
Linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul kehtivad eriolukorra ajaks Tallinnas kehtestatud soodustused veel maikuu lõpuni, vaatamata sellele, et eriolukord riigis lõppeb 17. mail. „Soodustuste pikendamist peame vajalikuks, sest paljud lapsevanemad ei ole saanud viimased paar kuud tööl käia ja on majandusraskustes. 
Lõppes küünlaümbriste jaht Lisatud 30.04.2020
Lastesõim Päkapikk osales Põhja-Tallinna lasteaedade ühisrojektis „KÜÜNLAÜMBRISTE JAHT“. Lastesõime laste vanemad ja töötajad kogusid kokku 3193 küünlaümbrist, mis on väga hea tulemus. Kõike tublimad olid Kaisuaru rühma lapsevanemad, kes kogusid 2088 ümbrist. Suur, suur tänu kõikidele tublidele osavõtjatele!